top of page

Cenník

Leto

1.6. - 30.9.

€130 

Cenové podmienky

Podmienky ubytovania

Vianoce

20.12.- 6.1.

€150 

Zima

1.12.-20.12.
7.1. - Veľká Noc

€130 

Cena je uvádzaná ako cena za celý apartmán a noc. Za deti v postieľke, ani osoby na prístelke sa osobitne nedopláca.

V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie, internetové pripojenie, finálne upratovanie, detská výbava a tiež základný potravinový balíček (káva, čaj, cukor, soľ a korenie). 

Minimálna dĺžka pobytu je 5 noci. Vo vybraných obdobiach si vyhradzujeme právo minimálnu dĺžku pobytu predĺžiť. 

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň z ubytovania v zmysle VZN mesta Vysoké Tatry 11/2019 vo výške 1,50€/ dospelá osoba a noc. (Netýka sa detí do 18 rokov a dôchodcov nad 70 rokov). Úhradou miestnej dane za ubytovanie získate poistenie nákladov na zásah horskej záchrannej služby od poisťovne Union.

V deň príchodu vám bude apartmán sprístupnený od 14:00. Skoršie ubytovanie je možné len po vzájomnej dohode a to len v prípade, že apartmán pred vami nebol obsadený.  O možnostiach ubytovania mimo stanovený čas sa prosím informujte najskôr 48 hodín pred svojím príchodom. Pokiaľ pricestujete skôr ako o 14:00, neváhajte nás kontaktovať. V prípade, že sa nebudete môcť ubytovať, môžeme si dohodnúť uschovanie batožiny. Určite sa však informujte vopred, túto možnosť nemôžeme bez dohody garantovať.


V deň odchodu je potrebné apartmán opustiť do 10:00. Dohoda o neskoršom odchode alebo prípadnom uschovaní batožiny je možná, no závisí od obsadenosti apartmánu. Informujte sa preto vopred, alebo počas svojho pobytu.

Je nám to ľúto, no z viacerých dôvodov neumožňujeme ubytovanie s domácimi miláčikmi. 

bottom of page