top of page
logo_garden_inverse.png

VITAJTE

VO VYSOKÝCH TATRÁCH

BUĎ NAŠÍM HOSŤOM

VÁŠ DOMOV V SRDCI VYSOKÝCH TATIER

Užite si svoj pobyt v Tatrách v tichej domovej štvrti len pár minút od centra Tatranskej Lomnice - najobľúbenejšej mestskej časti  Vysokých Tatier.   

Náš

apartmán

_BOB2421r.jpg
_BOB2479.jpg

Apartmán je útulný, má domácku atmosféru, no tiež unikátny dizajn,  priestrannú terasu a zelenú záhradu. Je to ideálne miesto pre pokojnú rodinnú dovolenku.  

Bobulky_cover_zima.jpg

Lokalita

Výhodná lokalita v rámci Tatranskej Lomnice iba pár minút autom od nástupnej stanice na Skalnaté pleso, náš apartmán sa tak stane teplým a sladkým domovom, kým budete objavovať a užívať si Vysoké Tatry.  

double2 (1).jpg

Jana & Marek 

Obaja máme radi Tatry, no tiež veľmi radi cestujeme a spoznávame nové krajiny, kultúru a ľudí. Na našich cestách vyhľadávame ubytovanie, ktoré nám umožní bližší kontakt s domácou krajinou a jej obyvateľmi. Preto väčšinou vyhľadávame aparmány, ktoré prevádzkujú domáci.

 

Osobné skúsenosti nás najviac inšpirovali pri zariaďovaní našich apartmánov, v ktorých dbáme o to, aby našim hosťom na dovolenke nič nechýbalo, cítili sa u nás vítaní a hlavne útulne. 

 

Medzi naše koníčky, okrem cestovania a turistiky, patrí fotografovanie, lyžovanie, snowboarding, skalolezectvo a windsurfing. Máme naozaj radi prírodu a všetko, čo nás s ňou spája. Veľa z nášho životného štýlu sme preniesli do apartmánu a veríme, že sme tak vytvorili krásne hniezdo pre vašu dovolenku v Tatrách!

bottom of page